Zapytanie: organizacja wyjazdów do Zjednoczone Emiraty Arabskie, Filipiny, Tajwan, Korea Południowa oraz wykonanie 8 rollupów oraz ulotek promocyjnych

Warszawa, 12 grudnia 2022 roku

ZBA GOSPODARCZO HANDLOWA RYNKU SPOŻYWCZEGO jest dobrowolną organizacją, która zrzesza i reprezentuje ponad 150 podmiotów prowadzących działalność spożywczą w całej Polsce. Firmy należące do Izby to: m.in.:

W związku z prowadzeniem projektu pt: „Spotkania z polską wołowiną”, który promuje polską produkcję mięsa wołowego w wybranych krajach, uprzejmie prosimy o przygotowanie oferty dotyczącej:

1. Organizacja wyjazdów do Zjednoczone Emiraty Arabskie, Filipiny, Tajwan, Korea Południowa (bilety lotnicze, zakwaterowanie, wyżywienie)
  2. Wykonanie 8 rollupów (4 wersje językowe na podstawie materiałów dostarczonych przez Izbę dotyczących polskiej wołowiny)
  3. Wykonanie ulotek promocyjnych (4 wersje językowe na podstawie materiałów dostarczonych przez Izbę dotyczących polskiej wołowiny, nakład minimalny 1200 sztuk)

Według następujących założeń:

• Po 2 wyjazdu do: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Filipiny, Tajwan, Korea Południowa (łącznie 8 wyjazdów do końca trwania projektu)
  • Wybrany oferent podpisze umowę na organizację wyjazdów do końca trwania projektu
  • Rollupy i ulotki w 4 wersjach językowych do użytky podczas trwania wyjazdów

Termin złożenia oferty 19 grudnia 2022 roku na adres biuro@izbaspozywcza.pl lub poprzez osobiste dostarczenie do siedziby Izby.

Przy wyborze oferty będą zastosowane dwa kryteria:

1. Doświadczenie – punktowane od 1 do 5 punktów (im większe doświadczenie, tym większa liczba punktów, 5 maksymalna ilość punktów za więcej niż 15 lat doświadczenia)
  2. Cena – punktowane od 1 do 5 punktów (im niższa cena, tym większa liczba punktów. Liczba przyznanych punktów będzie uzależniona od cen otrzymanych ofert)