Zapytanie dotyczące ewaluacji projektu „Spotkania z Polską Wołowiną”

Warszawa, 10 maja 2024 roku

IZBA GOSPODARCZO HANDLOWA jest dobrowolną organizacją, która zrzesza i reprezentuje ponad 150 podmiotów prowadzących m.in. działalność spożywczą w całej Polsce. Firmy należące do Izby z rynku spożywczego to: m.in.:

W związku z prowadzeniem projektu pt: „Spotkania z Polską Wołowiną”, który promuje polską produkcję mięsa wołowego w wybranych krajach, uprzejmie prosimy o przygotowanie oferty dotyczącej ewaluacji projektu, który obejmuje elementy związane z projektem, t.j.

• ocena projektu i jego znajomość wśród grupy docelowej,
  • ocena zawartości merytorycznej strony projektu,
  • ocena efektywności wykonanych działań podczas trwania projektu,
  • termin wykonania ewaluacji do 20.06.2024 roku.

Przy wyborze oferty będą zastosowane dwa kryteria:

1. Doświadczenie – punktowane od 1 do 5 punktów (im większe doświadczenie, tym większa liczba punktów, 5 maksymalna ilość punktów za więcej niż 15 lat doświadczenia)
  2. Cena – punktowane od 1 do 5 punktów (im niższa cena, tym większa liczba punktów. Liczba przyznanych punktów będzie uzależniona od cen otrzymanych ofert)

Termin złożenia oferty: do 24.05.2024 roku na adres biuro@izbaspozywcza.pl lub osobiste
dostarczenie do siedzimy Izby.

Projekt „Spotkania z Polską Wołowiną” finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.