Menu Zamknij

Zapytanie w sprawie przygotowania analizy rynków spożywczych: Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajwan, Korea Południowa, Filipiny

Warszawa, 15 marca 2022 roku

IZBA GOSPODARCZO HANDLOWA RYNKU SPOŻYWCZEGO jest dobrowolną organizacją, która zrzesza i reprezentuje ponad 150 podmiotów prowadzących działalność spożywczą w całej Polsce. Firmy należące do Izby to: m.in.:

  • producenci drobiu, wołowiny i wieprzowiny,
  • producenci mleka i przetworów mlecznych,
  • producenci zbóż, owoców i warzyw,
  • producenci z innych gałęzi przemysłu spożywczego.

W związku z prowadzeniem projektu pt: „Spotkania z polską wołowiną”, który promuje polską produkcję mięsa wołowego w wybranych krajach, uprzejmie prosimy o przygotowanie oferty dotyczącej przygotowania raportu z badań wtórnych dotyczących rynku wołowiny według następujących założeń

  1. Osobne opracowania dotyczące rynków: Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Korea Południowa, Tajwan, Filipiny.
  2. Metoda badania: studia źródeł wtórnych.
  3. Język opracowania: polski.
  4. Zakres opracowania: Obraz rynku i kraju uwzględniający podstawowe dane danego kraju (gospodarcze i społeczne) oraz produkcja, spożycie, producenci, wielkość / wartość rynku, uwarunkowania eksportu i importu, wartość eksportu i importu, uwarunkowania fito-sanitarne,  działania głównych graczy, grupy producenckie.
  5. Termin realizacji: ostatni raport w terminie do 30 czerwca 2022, 2 pierwsze raporty (z pięciu) w terminie do 15 maja 2022 (w pierwszych 2 raportów obowiązkowo opracowanie dotyczące rynku polskiego).
  6. Format opracowania: pptx z podaniem źródeł.

Termin złożenia oferty: do 22.03.2022 roku na adres biuro@izbaspozywcza.pl 

 

Projekt „Spotkania z polską wołowiną” finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.