Nie kupujmy produktów z Rosji i Białorusi

Wobec bandyckiego ataku Rosji na Ukrainę Izba Gospodarczo Handlowa Rynku Spożywczego nawołuje do bojkotu produktów z Rosji i Białorusi.

1. Apelujemy o zerwanie wszystkich kontaktów biznesowych i handlowych z podmiotami z Białorusi i Rosji.
  2. Apelujemy o wprowadzenie embarga gospodarczego na import produktów z Białorusi i Rosji.
  3. Apelujemy o nie kupowanie białoruskich i rosyjskich produktów.

Towary z Rosji mają kody kreskowe zaczynające się od cyfr: 460; 461; 462; 463; 464; 465; 466; 467; 468 i 469.

Towary z Białorusi mają kod kreskowy zaczynając się od cyfry: 481.

Prosimy o zaprzestanie kupowania rosyjskich i białoruskich produktów. Robiąc to wspieramy gospodarczo Białoruś, a także Rosję, która bestialsko zaatakowała Ukrainę i prowadzi działania zbrojne także wobec ludności cywilnej.

Poniżej Stanowisko Izby Gospodarczo Handlowej Rynku Spożywczego:

Stanowisko Izby Gospodarczo Handlowej wobec rosyjskich i białoruskich produktów i przedsiębiorców